Leczenie uzależnień

Może nie masz tego problemu, nie ma go też nikt z Twoich bliskich. Być może doskonale wiesz, jak bardo niszczący wpływ na życie człowieka ma uzależnienie, patrząc na życie swojego sąsiada, dziecka, męża, żony, rodzica, kolegi ze szkolnej ławki czy pracy, przyjaciela… a może właśnie Ciebie dotknął ten problem…
Niewykluczone, że być może próbowałeś sam na własną rękę pomagać komuś lub sobie… Może pogubiłeś się już w tym wszystkim i nie widzisz wyjścia z pułapki.
Pamiętaj, wyjście jest zawsze, trzeba je tylko odnaleźć. Czy dasz sobie lub bliskiej Ci osobie szansę na życie bez złudzeń, jakie daje uzależnienie? Na pomoc nigdy nie jest za późno.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jest łatwo sięgnąć po pomoc, nie jest łatwo przyznać, że ma się problem, który dezorganizuje życie osobiste, rodzinne, nie rzadko szkolne, rówieśnicze czy zawodowe. Nie jest łatwo przełamać strach i wstyd przed zwróceniem się o pomoc, dlatego oferujemy dyskretne wsparcie specjalistów pracujących w naszych poradniach w spokojnym miejscu, z dala od zgiełku miasta. Zostawisz samochód na dużym parkingu, z którego wejdziesz bezpośrednio do naszych Poradni.
Pomieszczenia urządziliśmy „po domowemu” – ciepłe kolory, obrazy na ścianach, wygodne sofy i fotele. Wszystko po to, byś czuł się dobrze i mógł sięgnąć po pomoc, która może zmienić Twoje dotychczasowe życie.
Zajmujemy się leczeniem uzależnień
– dzieci i młodzieży
– dorosłych